Obec Ostopovice

U Kaple 260/5

664 49 Ostopovice

Tel.: +420 547 211 381

E-mail: evidence@ostopovice.cz

Datová schránka: 5kkapxr

Starosta: Jan Symon

E-mail: evidence@ostopovice.cz

Tel.: +420 606 782 982

 

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Údržba obce

Údržba obce

Údržbu veřejné zeleně, místních komunikací a úklid na celém území obce Ostopovice zajišťuje 3-členný tým pod vedením Reného Dobrovského..

Pracovníci údržby obce:

Veřejná prostranství obce jsou kontrolována 3x v týdnu, vždy v pondělí, ve středu a v pátek. Mimo tyto dny nebo v zimním období dle potřeby a priorit plánu zimní údržby.

Kontrolují se a uklízí sběrná hnízda separovaného odpadu, odpadkové koše, nepořádek, odhozené odpadky a kontejnery v chatové oblasti.

V úterý v lichém kalendářním týdnu se sváží separovaný odpad v rámci pytlového svozu do sběrného dvora.

Dále je prováděna běžná údržba obce a jejího okolí, sekání trávy, prořezávání stromů a keřů, drobné opravy chodníků, značek, odklízení spadaného listí, štěpkování, kompostování, odklízení sněhu atd.

Pokud zaznamenáte v obci nebo jejím okolí místo s nepořádkem, černou skládku nebo poškození obecního majetku, informujte prosím jakéhokoli zaměstnance obce na výše uvedených telefonních číslech. Děkujeme za spolupráci.

Plán zimní údržby

Údržba obce v zimním období od 1. listopadu do 31. března je prováděna v souladu s plánem zimní údržby. Aktuální znění včetně příloh je níže ke stažení.

Ke stažení:

Plán zimní údržby

Kalamitní opatření